Fungující kanalizace je nezbytnou podmínkou

 

Fungující kanalizace je nezbytnou podmínkou zachování hygienické čistoty vašich měst, obcí a domácností. S firmou TvS-centrum Praha, s.r.o. vyřešíte všechny problémy, které vám ucpaná či zanesená kanalizace může způsobit. Kontaktujte nás a my vám poskytneme nezbytné informace o našich možnostech a metodách , které provádíme na celém území České republiky.

 

Dokážeme si poradit se zaneseným potrubím od průměru domovních odpadů až po velké průměry splaškových stok. Naše metody šetří vodu i čas potřebný k čištění kanalizace . Použití cisteren s funkcí filtrace nasátého obsahu odpadního potrubí umožňuje opakované použití recyklované vody. Ušetřený čas při použití moderní výkonné techniky šetří i vaše peníze.

 

Široká nabídka služeb podle vašich potřeb

 

Potřebujete vyčistit jímku nebo septik? Používáte ve vašem odpadním systému odlučovače tuku? Potřebujete zlikvidovat tekutý odpad? Nabízíme i vyčištění kalových jímek, dešťových a horských vpustí. Kontaktuje nás a my pro vás vytvoříme nabídku čištění kanalizace odpovídající vašim potřebám.